Logo Pracuj.pl

Specjalista Back Office z językiem niemieckim (finanse)

CSP Customer Services PolskaO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

CSP Customer Services Polska

Storrady-Świętosławy 1b

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe opracowywanie dokumentacji leasingowej (klienci indywidualni oraz biznesowi)
  • Weryfikacja kompletności oraz wiarygodności dostarczanych dokumentów
  • Sprawdzanie poprawności danych oraz ich uzupełnianie w systemie
  • W razie potrzeby telefoniczny lub mailowy kontakt z partnerem biznesowym

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Dokładność, terminowość, samodzielność

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz w księgowości mile widziane
  • Wykształcenie wyższe mile widziane

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie i gwarantowana podwyżka po roku zatrudnienia (+500 PLN brutto)
  • Płaca zasadnicza od 5.000 zł brutto
  • Kompleksowe szkolenie wdrażające w j.niemieckim możliwe do zrealizowania w trybie zdalnym
  • Elastyczna organizacja czasu pracy (praca stosownie do preferencji w godzinach 6.30-19.00)
  • Możliwość pracy w trybie zdalnym (home office)
  • Bogaty pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop
  • dofinansowanie lunchu
  • premie roczne
  • nagrody jubileuszowe
  • akcje sezonowe i niespodzianki

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o.

Jest częścią Adecco S.A. - oraz spółką córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. W związku z rozbudową projektu dla naszego wieloletniego Kontrahenta – światowej sławy producenta samochodów, poszukujemy nowych osób do zespołu.

Specjalista Back Office z językiem niemieckim (finanse), Storrady-Świętosławy 1b, Szczecin