Oferta pracy

Specjalista Back Office z językiem niemieckim

Worldline Six Payment Services (Europe) SA Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wspierasz klienta w procesowaniu transakcji wykonanych w terminalach płatniczych

  • Wspierasz klienta w bieżącej obsłudze dostarczając potrzebne raporty

  • Mailowo odpowiadasz na zapytania klienta dotyczące płatności

  • Weryfikujesz statusy transakcji i płatności

  • Aktualizujesz dane klienta w systemach

  • Wprowadzasz dane oraz zmiany do systemów

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego oraz polskiego przynajmniej na poziomie B2

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

  • Staranność i dbałość o szczegóły

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Inicjatywa i gotowość do przyswajania nowej wiedzy

To oferujemy

  • Szkolenia wstępne dla nowego pracownika, aby pewnie się poczuć w wykonywanej pracy

  • Codzienną komunikację w językach obcych

  • Konkurencyjny na rynku, bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: 07.00 – 10.00

  • Pracę w modelu hybrydowym, w świetnej lokalizacji przy Rondzie Daszyńskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy kilkunastosobowym zespołem Backoffice, którego zadaniem jest wspieranie klienta w procesowaniu transakcji płatniczych wykonywanych w terminalach płatniczych. Realizujemy projekty dla międzynarodowych zespołów na rynki niemieckie gdzie komunikujemy się z naszymi klientami w ich języku głównie mailowo (nie mamy połączeń przychodzących ani chatów). Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8 godzin. Możemy elastycznie rozpocząć pracę w godzinach 7.00 -10.00. Nasz zespół szkoleniowy szkoli każdego nowego pracownika.

Przewiń do profilu firmy