Oferta pracy

Specjalista Back Office ze znajomością języka niemieckiego

Home Global O firmie

  • Marszałkowska 89, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Home Global

Marszałkowska 89

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Mailowe oraz telefoniczne wsparcie klienta w zakresie obsługi posprzedażowej;

  • Zapewnianie klientom pomocy w trakcie procesów składania zamówień, zwrotów lub wymian;

  • Dostarczanie informacji o usługach oraz rozwiązywanie pojawiających się problemów;

  • Dbanie o satysfakcję klientów oraz identyfikowanie ich potrzeb.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego;

  • Otwartość na kontakt z klientem zarówno w formie mailowej jak i telefonicznej;

  • Wysoka kultura osobista oraz gotowość do przyswajania nowej wiedzy;

  • Inicjatywa i konsekwencja w realizacji zadań;

  • Doświadczenie w telefonicznej lub mailowej obsłudze klienta będzie Twoim dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Elastyczny czas współpracy – dostosowany do Twoich preferencji

  • Stabilne wynagrodzenie godzinowe i premie za zrealizowane zadania

  • Pakiety niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Dofinansowanie do opieki medycznej i pakietów sportowych

  • Świetny dojazd do biura lub możliwość współpracy zdalnej – nasze biuro znajduje się w samym Centrum Warszawy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Home Global

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli jesteś komunikatywny, nie boisz się trudnych zadań i chcesz zdobywać doświadczenie w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych, aplikuj!

Przewiń do profilu firmy