Specjalista Backup i Storage (NetBackup, CommVault, SAN, vSAN)

Adamed Pharma S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna 11 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Windows Server

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie systemami backup oraz storage w środowisku klasy enterprise,

  • Projektowanie, optymalizacja i wdrażanie standardów,

  • Proaktywny monitoring oraz zapobieganie potencjalnym awariom i przestojom,

  • Zarządzanie pojemnością,

  • Stosowanie dobrych praktyk w utrzymaniu ciągłości działania,

  • Wprowadzanie zmian, poprawek i aktualizacji bezpieczeństwa,

  • Budowanie właściwych relacji z klientem wewnętrznym i kontrahentami,

  • Współpraca z zespołami IT oraz z dostawcami,

  • Współpraca merytoryczna w ramach zespołu projektowego.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w administracji systemami backupu (NetBackup, CommVault, NetWorker, Avamar),

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w administracji systemami pamięci masowej, w tym macierze blokowe, plikowe i obiektowe (IBM Storevize, HP Primera, NetApp, Broacade SAN),

  • Minimum roczne doświadczenie w administracji bibliotekami taśmowymi typu Quantum,

  • Praktyczna znajomości SAN, w tym także administracji sieciami fabric FC,

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Linux oraz Windows,

  • Znajomość vmWare, vSAN w zakresie administracji i monitoringu,

  • Doświadczenie w pisaniu skryptów automatyzacyjnych,

  • Wykształcenie wyższe (preferowany profil informatyczny, lub inny techniczny),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów backupu typu End-point oraz rozwiązań zapewniających backup środowisk chmury publicznej ( m.in. dla Office365),

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rozwiązań VASA.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

  • Kafeterię szkoleń

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)

  • Zorganizowany transport do pracy lub parking

  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje