Specjalista Badań (R&D)

CIECH SARZYNA S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zlecanie do podmiotów zewnętrznych i nadzorowanie wykonywania badań polowych dla ŚOR

  • Weryfikowanie poprawności wykonywania badań polowych (system GEP, metody i wytyczne EPPO obowiązujące w UE)

  • Weryfikowanie i akceptowanie sprawozdań z badań

  • Przygotowywanie dokumentacji rejestracyjnej zgodnie z wytycznymi UE

  • Nadzorowanie i rozliczanie umów w zakresie badań polowych realizowanych z jednostkami badawczymi

  • Wizytacje wybranych doświadczeń polowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane rolnicze lub pokrewne

  • Doświadczenie w zlecaniu i nadzorowaniu badań polowych dla środków ochrony roślin w systemie GEP zgodnie z metodami i wytycznymi obowiązującymi w UE

  • Doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji rejestracyjnej w zakresie badań polowych dla środków ochrony roślin w UE mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie, na poziomie min. B2

  • Prawo jazdy kat. B na potrzeby wyjazdów na badania polowe

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę u jednego z liderów polskiego przemysłu chemicznego

  • Pracę hybrydową (zdalna i w biurze w Nowej Sarzynie albo w Warszawie)

  • Pracę w kluczowym dla spółki obszarze R&D

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Kim jesteśmy?

CIECH Sarzyna jest jedną z kluczowych spółek Grupy CIECH. Specjalizuje się w produkcji środków ochrony roślin (AGRO) i jest ich największym polskim producentem oraz liderem sprzedaży na rynku herbicydów (środków chwastobójczych). Przewagą konkurencyjną Spółki jest m.in. jedna z najnowocześniejszych na świecie instalacji do produkcji MCPA – skutecznego i bezpiecznego środka chwastobójczego, a także 60 lat doświadczenia w produkcji środków ochrony roślin.

 Do najbardziej znanych znaków handlowych Spółki należą marki: CHWASTOX®, HALVETIC®, AZOKSAR SUPER® 250 SC, TEZOSAR EXTRA BOX®, MICOSAR® 60 SL, FENUXAR® 069 EW.

Firma, poza kluczowymi krajami europejskimi, obsługuje także rynki w Ameryce Północnej i Południowej, Azji, Afryce i Australii. Nasze produkty trafiają do ponad 40 krajów całego świata.

Przewiń do profilu firmy