Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Baz Danych - Analityk

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z największych firm z branży luksusowej porcelany, szkła i dekoracji wnętrz ze Skandynawii, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do pracy w Warszawie osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • selekcje klientów na potrzeby kampanii
    • wykonywanie codziennych zadań operacyjnych
    • rozwijanie/pisanie aplikacji / skryptów SQL na potrzeby firmy
    • optymalizacja i utrzymanie wewnętrznych aplikacji
    • przygotowywanie analiz i raportów

    Wymagania:

    • dobra znajomość SQL
    • bardzo dobra znajomość Excel/Access (w tym programowanie w języku VBA)
    • umiejętność programowania w językach VB.NET i/lub C# będzie dodatkowym atutem
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • zorientowanie na zadania i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu
    • samodzielność i kreatywność

    Oferujemy:

    • pewne i stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat
    • stałe wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • prywatną opiekę medyczną
    • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
    • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

    Oferty nie zawierające powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

    Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, dziękujemy za przesyłane aplikacje.