Oferta pracy

Specjalista Bezpieczeństwa Informacji

ProService Finteco Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Konstruktorska 12

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • audyty bezpieczeństwa IT

  • bezpieczeństwo IT

Mile widziane

  • rola doradcza z zakresu bezpieczeństwa

Twój zakres obowiązków

  • Specjalista Bezpieczeństwa Informacji w ProService Finteco zajmuje się obsługą mechanizmów bezpieczeństwa w złożonym środowisku biznesowym. Obowiązki obejmują przede wszystkim utrzymanie i nadzór nad Polityką Bezpieczeństwa spółki, zarządzanie ryzykiem, a także udział w procesie identyfikacji i oceny bieżących zdarzeń, wpływających na bezpieczeństwo danych. W zakres odpowiedzialności wchodzi też monitorowanie i obsługa systemów monitorujących, jak i wsparcie zespołu w zakresie realizacji audytów bezpieczeństwa oraz bieżących zadań z zakresu  bezpieczeństwa, inwentaryzacji uprawnień do systemów informatycznych oraz współpracy z dostawcami.

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych usług i technologii bezpieczeństwa,

  • Znajomość zasad budowy i monitorowania sieci,

  • Doświadczenie w obsłudze incydentów bezpieczeństwa,

  • Znajomość zasad prowadzenia audytów bezpieczeństwa IT,

  • Umiejętność analizy ryzyka i zagrożeń oraz wykrywania i usuwania podatności,

  • Umiejętności z zakresu analizy problemów bezpieczeństwa teleinformatycznego

  • Umiejętność tworzenia i utrzymywania SZBI,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze IT lub Security,

  • Doświadczenie w pełnieniu roli doradczej z zakresu bezpieczeństwa (na poziomie procesów lub projektów)Praktyczną znajomość regulacji dotyczących rynku finansowego

  • Umiejętność współpracy z administratorami IT,

  • Znajomość narzędzi wspierających monitorowanie bezpieczeństwa systemów IT i analizy logów.

To oferujemy

  • To oferujemy

  • zapewniamy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie obsługującej rynki finansowe w Polsce i Europie

  • oferujemy możliwość aktywnego udziału w realizowanych przez spółkę projektach

  • zajmujemy się realizacją zaawansowanych procesów i skomplikowanych, innowacyjnych projektów w wysoko regulowanym sektorze finansowym,

  • umożliwiamy zdobywanie doświadczenia w zgranym i energicznym zespole

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym /praca stacjonarna i zdalna/

  • Elastyczne godziny pracy do ustalenia w ramach zespołu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej