Oferta pracy

Specjalista BHP

CIECH VITRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Żagańska 27, Iłowa
    Iłowa, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV

Żagańska 27

Iłowa

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja programów rozwijających kulturę bezpieczeństwa,

  • wspieranie pracowników, liderów i Zarządu w kreowaniu bezpiecznych warunków pracy,

  • doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy, z uwzględnieniem dobrych praktyk i najnowszych rozwiązań,

  • organizowanie i prowadzenie szkoleń,

  • prowadzenie kontroli stanowisk pracy i audytów wewnętrznych w zakresie BHP,

  • udział w procesie opracowania i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego,

  • tworzenie standardów BHP, dokumentacji, procedur oraz instrukcji stanowiskowych,

  • prowadzenie postępowań powypadkowych oraz raportowanie.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do pracy w służbie BHP,

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku lub w dziale BHP w firmie produkcyjnej​,

  • umiejętność współpracy i komunikowania się na różnym poziomie w organizacji,

  • umiejętność ustalania priorytetów, przy aktywnym udziale w kilku różnych projektach jednocześnie,

  • proaktywność i zaangażowanie, chęć ciągłej poprawy standardów bezpieczeństwa pracy,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowych organizacjach, z wysoko rozwiniętą kulturą bezpieczeństwa

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • prywatną opiekę zdrowotną,

  • kartę sportową,

  • dostęp do platformy nauki języków obcych dla Ciebie i wybranej przez Ciebie osoby towarzyszącej,

  • możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a w nim m.in.: świadczenie świąteczne, świadczenie wakacyjne,

  • pracę w miejscu, gdzie ważne jest bezpieczeństwo, a atmosfera jest naprawdę dobra.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

O nas

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas. W naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy