Oferta pracy

Specjalista BHP

Ciech Serwis i Remonty Sp. z o. o.O firmie

Ciech Serwis i Remonty Sp. z o. o.

Przemysłowa 30

Janikowo (pow. inowrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP

  • Bieżące przeprowadzanie kontroli warunków pracy

  • Opracowywanie dokumentacji: procedur, instrukcji, ocen ryzyka zawodowego

  • Sporządzanie i przedstawianie okresowych analiz stanu BHP zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu poprawę warunków pracy

  • Prowadzenie postępowania ustalenia okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy

  • Monitoring wypadkowości oraz przygotowywanie analiz w tym zakresie

  • Prowadzenie szkoleń w dziedzinie BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy

  • 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku pracownika służby BHP w zakładzie produkcyjnym

  • Bardzo dobra znajomość procedur administracyjnych, przepisów BHP i PPOŻ w definicji oraz w praktyce

  • Umiejętności prowadzenia szkoleń i prezentacji

  • Inicjatywa w działaniu, umiejętności interpersonalne, komunikatywność

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy