Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista BHP

Safety Group "J&J" s.c.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

  • Opracowywaniem i aktualizowaniem dokumentacji,

  • Prowadzenie szkoleń,

  • Kontrola warunków pracy, stanu BHP i PPOŻ,

  • Podejmowanie aktywnych działań mających na celu budowanie świadomości w obszarze BHP,

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie BHP,

  • Doświadczenie w pracy w BHP,

  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu pojazdu min. 2 lata.

Mile widziane

  • Szkolenie inspektora ochrony przeciwpożarowej, znajomość systemów zarządzania oraz dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wdrażającej nowatorskie rozwiązania w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Bogaty pakiet szkoleń,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia dalszego doświadczenia,

  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę, umowę partnerską lub umowę zlecenie,

  • Realizację ciekawych projektów szkoleniowych,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zgodnego z indywidualnym planem rozwoju,

  • Wsparcie innych doświadczonych specjalistów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa pracy.

Nadrzędnym celem naszej działalności jest kompleksowa obsługa przedsiębiorstw oraz instytucji, nadzór na budowach, doradztwo, prowadzenie audytów, realizacja projektów szkoleniowych oraz profesjonalne opracowywanie i wdrażanie dokumentacji.

Tradycyjne metody nauczania i prowadzenia szkoleń wspieramy poprzez wykorzystanie platformy do prowadzenia webinariów oraz szkoleń e-learningowych.

Działamy na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.