Specjalista BHP - pół etatu!

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Specjalista
  • 18.06.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 18.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Aktualnie dla naszego Klienta, producenta z branży chemicznej, poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
    Nr ref.: RUEB/12/18/KTW

    Obowiązki:

    • Tworzenie i wdrażanie instrukcji, procedur, regulaminów w zakresie bhp
    • Dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
    • Ocena techniczna kwestii produkcyjnych
    • Kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przez pracowników zasad BHP
    • Przygotowywanie raportów, sprawozdań oraz analiz stanu bhp

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Min. roczny staż pracy w dziale BHP
    • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów z zakresu bhp i ppoż
    • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania, umiejętność współpracy

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie stałe na podstawie umowy o pracę w wymiarze pół etatu
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość zdobycia / poszerzenia doświadczenia zawodowego z zakresu BHP
    • Samodzielność w działaniu
    Oferta pracy stałej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.