Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista BHP

Deutsche Windtechnik Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wizytacja pomieszczeń biurowych, magazynów, placów budowy i zakładów usługowych (50%)

  • Współpraca z międzynarodowym zespołem ds. BHPiOŚ

  • Wdrażanie wymogów prawnych i strategii BHP w zakresie Programów Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia na szczeblu krajowym

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z równowagą ekologiczno-społeczną - Ocena ryzyka, Założenia BHPiOŚ, Plany działania w sytuacjach awaryjnych

  • Zapewnienie skutecznego wdrożenia systemów i procedur BHPiOŚ w miejscu pracy

  • Nadzór nad realizacją prac przez wykonawców/podwykonawców, także mobilizacja/demobilizacja, odbiór prac i audyty

  • Realizacja szkoleń w zakresie BHPiOŚ

  • Analizowanie, wsparcie eksperckie oraz pomoc przy badaniu wypadków, incydentów i sytuacji zagrożeń, a także analiza przyczyn źródłowych

  • Przygotowanie raportów naruszeń, codziennych/cotygodniowych raportów oraz audytów wraz z kontrolami następczymi

  • Realizacja wizji lokalnych, kontroli i audytów

  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych w zakresie bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Tytuł licencjata w dziedzinie BHP lub Inżynierii

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży BHPiOŚ oraz w firmie międzynarodowej, np. przemysł budowlany lub przemysł energii wiatrowej

  • Biegła znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego

  • Prawo jazdy - kategoria B

  • Znajomość norm BHPiOŚ, najlepszych praktyk, koncepcji, procesów i procedur

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania utrzymaniem wykonawców/podwykonawców, w tym mobilizacja i demobilizacja, wymogi prekwalifikacyjne oraz odbiór prac

  • Doświadczenie w zakresie oceny zagrożeń w miejscu pracy/analizy/poszukiwanie rozwiązań, ocena ryzyka, badanie wypadków, analiza przyczyn źródłowych

  • Doświadczenie przy opracowywaniu/wdrażaniu procesów i procedur, także całościowych strategii BHPiOŚ, a także realizacja kontroli i audytów

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie jako Główny audytor/Audytor wewnętrzny ISO9001, ISO14001 oraz OHSAS18001

To oferujemy

  • Wymagające i interesujące wyzwania, wiele możliwości rozwoju oraz dynamiczne środowisko pracy

  • Możliwość podjęcia roli lidera oraz aktywnego wspierania dalszego rozwoju danego obszaru

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz pokrycie kosztów

  • Całościowy i zindywidualizowany program szkoleń zapewniających możliwie najlepszy start

  • Pracę w wysoko zmotywowanym zespole, krótka ścieżka decyzyjna

Deutsche Windtechnik Sp. z o.o.

Deutsche Windtechnik należy do - działających niezależnie od producentów - wiodących firm oferujących serwis elektrowni wiatrowych. Jako uznany specjalista oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z ich konserwacją, funkcjonowaniem oraz naprawami i optymalizacją. Czyli wszelkie działania pozwalające na utrzymanie w doskonałym stanie fascynujących urządzeń, jakimi są elektrownie wiatrowe.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista BHP celem wsparcia naszego polskiego oddziału. Praca wykonywana na terenie Poznania / Koszalina / Słupska. Specjalista BHP podlegać będzie bezpośrednio pod Międzynarodowego Managera ds. BHP, Jakości i Ochrony Środowiska (QSE).