Oferta pracy

Specjalista BHP

IDEAL Automotive Świdnica Sp. z o.o.O firmie

IDEAL Automotive Świdnica Sp. z o.o.

Pogodna 7

Świdnica

IDEAL AUTOMOTIVE to międzynarodowy dostawca tekstylnych systemów do użytku w przestrzeniach wewnętrznych, zewnętrznych i bagażowych w sektorze automotive. Nasze produkty dostarczamy do wiodących producentów samochodowych tj: BMW, Volvo, Mercedes-Benz, Audi. Nasze cele wspiera ponad 4000 pracowników w 17 lokalizacjach na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego nowego zakładu produkcyjnego w Świdnicy, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA BHP

Obowiązki:

  • opracowanie standardów BHP, udział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych instrukcji i procedur a także udział w tworzeniu polityki BHP
  • nadzór nad warunkami pracy oraz przestrzeganiem przepisów i zasad BHP
  • prowadzenie audytów bezpieczeństwa i rekomendowanie rozwiązań organizacyjnych
  • sporządzanie dokumentacji powypadkowej oraz analiz dotyczących wypadków
  • prowadzenie rejestrów pomiarów czynników szkodliwych w środowisku pracy
  • koordynacja i udział w projektach
  • podejmowanie aktywnych działań mających na celu budowanie świadomości w obszarze bhp
  • przeprowadzanie ocen ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy (analiza zagrożeń w celu poprawy warunków pracy)
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • przygotowywanie wszelkiej niezbędnej dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w kierunku BHP
  • min. 2-letnie doświadczenia w firmie produkcyjnej w obszarze bhp i ppoż
  • mile widziane doświadczenie w branży automotive oraz w projektach typu greenfield
  • doświadczenie w odbiorach maszyn produkcyjnych
  • znajomość aktualnych przepisów BHP i ppoż. oraz umiejętności praktycznego ich wykorzystywania
  • wiedza w zakresie częstotliwości wykonywania pomiarów środowiska pracy.
  • umiejętność pracy w zgodzie z normami ISO
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność, zaangażowanie, samodzielność
  • znajomość j.angielskiego, znajomość j.niemieckiego będzie dodatkowy atutem

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dopłata do posiłków
  • prywatna opieka medyczna
  • system premiowy powiązany z realizacją wskaźników
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez IDEAL AUTOMOTIVE Swidnica Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy (58-100) przy ul. Pogodna 7, zwaną dalej „Administratorem” dla celów tej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.”

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest IDEAL AUTOMOTIVE Swidnica Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy (58-100) przy ul. Pogodna 7. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy