Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista BHP

Wagony Świdnica Sp. z o.o.O firmie

  • Strzelińska 35, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wagony Świdnica Sp. z o.o.

Strzelińska 35

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań służby BHP, wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów,

  • prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z regulacjami prawnymi i zasadami firmy,

  • prowadzenie szkoleń w zakresie BHP,

  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy/zdarzeń potencjalnie wypadkowych i opracowywanie stosownej dokumentacji,

  • kontrolowanie przestrzegania przepisów prawa w zakresie BHP,

  • współpraca przy przeprowadzaniu oceny ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach pracy,

  • współpraca z działami realizującymi nowe inwestycje i projekty

  • zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie BHP dla całej organizacji,

  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi w obszarze BHP,

  • wykonywanie cyklicznych raportów i analiz,

  • współpraca przy wdrażaniu standardów bezpiecznej pracy, opartych o najlepsze praktyki,

  • współpraca w tworzeniu wewnętrznych procedur i instrukcji zgodnie z wymaganiami normy ISO 45001,

  • współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi zadania na terenie firmy.

Nasze wymagania

  • posiadanie kwalifikacji do wykonywania zadań na stanowisku Specjalisty ds. BHP - wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w służbie BHP w środowisku produkcyjnym,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność budowania relacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji,

  • bardzo dobra znajomość przepisów i norm z zakresu BHP oraz umiejętność ich praktycznego stosowania,

  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania,

  • praktyczna umiejętność oceny ryzyka zawodowego na stanowisku pracy i inicjowania oraz wdrażania działań korygujących,

  • dobra znajomość programów komputerowych typu Excel, PowerPoint, itp.,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

  • zatrudnienie na pełny etat - bezpośrednie zatrudnienie przez firmę WŚ na umowę o pracę

  • duże możliwości ciągłego rozwoju, udział w szkoleniach i kursach

  • przejrzysty system rekrutacji

WAGONY ŚWIDNICA sp. z o.o. jest jedną ze spółek należących do amerykańskiego koncernu THE GREENBRIER COMPANY, wiodącego producenta towarowego taboru kolejowego w Ameryce Północnej i największego producenta w Europie.

Przewiń do profilu firmy