Logo Pracuj.pl

Specjalista BHP

MULTIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i przeprowadzanie kontroli w zakresie BHP
  • Przeprowadzanie szkoleń BHP
  • Udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego
  • Aktualizacja procedur, instrukcji BHP i PPOŻ, sporządzanie raportów, analiz
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w zakresie badania środowiska pracy

Nasze wymagania

  • DOŚWIADCZENIE W ZARZĄDZANIU BEZPIECZEŃSTWEM PRACY NA PROJEKTACH BUDOWLANYCH
  • Współpraca na podstawie kontraktu B2B – prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe BHP lub podyplomowe
  • Dobra znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy
  • Zdolności organizacyjne
  • Sumienność i dokładność w realizacji zadań
  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Konkurencyjne stawki godzinowe uzależnione od Twojego doświadczenia;
  • Lokalizacja projektu – do uzgodnienia - REALIZUJEMY PROJEKTY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU;
  • Dobry klimat współpracy z doświadczonym zespołem.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

MULTIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Multigo od blisko 10 lat realizuje zadania w zakresie koordynacji/nadzoru bhp na największych i najbardziej skomplikowanych inwestycjach budowlanych w Polsce oraz na projektach zagranicznych. Gwarantujemy wysoki standard obsługi oraz pełen profesjonalizm, który został doceniony przez obecnych Klientów, czego skutkiem jest pozyskiwanie przez naszą firmę coraz szerszego grona nowych partnerów biznesowych. Działając w obszarze zarówno organizacyjnego jak i technicznego bezpieczeństwa pracy pragniemy świadczyć usługi, które cechują się kompleksowością oraz szybkością działania.

Miejsce wykonywania pracy: cała Polska, siedziba główna w Rybniku, oddział w Warszawie

Specjalista BHP, Szczecin