Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista BHP

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3964O firmie

  • Bystra 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 14 godzin
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3964

Bystra 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP

  • prowadzenie szkoleń wstępnych dla nowo zatrudnianych pracowników

  • prowadzenie przeglądów warunków pracy na stanowiskach administracyjnych i robotniczych

  • przeprowadzanie okresowej oceny ryzyka zawodowego

  • sporządzanie bieżących i okresowych analiz stanu BHP w zakładzie pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy

  • doświadczenie w pracy w obszarze BHP w firmach (instytucjach) zatrudniających powyżej 100 pracowników

  • biegła znajomość aktualnych przepisów w obszarze BHP i ppoż.

  • dyspozycyjność

  • komunikatywność, umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w pracy w resorcie obrony narodowej

To oferujemy

  • umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu

  • pracę w stabilnej instytucji, o ugruntowane pozycji w obszarze wspierania wojska

  • "work-life balance"

  • możliwość dojazdu do pracy autobusem służbowym

  • pracę w ramach dynamicznego, kreatywnego zespołu

O nas

Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej jest jednostką organizacyjną nadzorowaną przez Ministra Obrony Narodowej, powołaną w celu koordynowania działalności edukacyjnej, naukowo-badawczej, kulturalnej i społecznej w wojsku i środowiskach związanych z szeroko pojętą obronnością kraju.

Misją WCEO jest upowszechnianie wiedzy historycznej i społecznej dotyczącej wojskowości oraz kreowanie pozytywnego wizerunku Sił Zbrojnych RP w świadomości społecznej.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

- curriculum vitae

- list motywacyjny

- kopie dokumentów potwierdzających niezbędne wykształcenie