Oferta pracy

Specjalista BHP / Workplace Health & Safety Specialist

Amazon Europe Core

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • kontrola przestrzegania przepisów BHP

  • wdrażanie standardów związanych z poprawą bezpieczeństwa pracy

  • nadzór nad szkoleniami okresowymi

  • analizowanie wypadków, potencjalnych zagrożeń

  • przygotowywanie raportów i analiz

  • ocena ryzyka związanego z wykonywanymi pracami

  • aktywne działania mające na celu budowanie świadomości w obszarze BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe bądź studia podyplomowe związane z BHP

  • minimum rok doświadczenia w służbie BHP

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów BHP

  • elastyczność i dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Dobre umiejętności w zakresie komunikacji, pracy zespołowej, analizy, oceny sytuacji i zorientowania na klienta.

  • Umiejętność zachowania poufności w kwestiach związanych z bezpieczeństwem i dotyczących personelu.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zgłoszeniami dotyczącymi odszkodowań pracowniczych

  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawnych w zakresie BHP

  • Kreatywność w promowaniu kultury bezpieczeństwa pracy oraz w ciągłym dążeniu do tworzenia bezwypadkowego środowiska pracy

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet benefitów,

  • możliwości rozwoju wewnątrz organizacji.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • Akcje pracownicze

Prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych najlepiej w języku angielskim.

Amazon jest pracodawcą realizującym politykę równych szans. Jesteśmy głęboko przekonani, że zatrudnianie pracowników o zróżnicowanych umiejętnościach stanowi podstawę naszego sukcesu. Decyzje rekrutacyjne podejmujemy w oparciu o doświadczenie i kwalifikacje kandydatów. Cenimy ich zamiłowanie do odkrywania, tworzenia, upraszczania i budowania.

W firmie Amazon uważamy, że każdy dzień jest dniem pierwszym.

Dniem, w którym należy zrobić pierwszy krok i spodziewać się nowych wyzwań. Dziś przyszedł czas na taki dzień dla Ciebie. Możesz stać się częścią czegoś naprawdę wielkiego i zrealizować swoje pomysły. Możesz dołączyć do firmy, która zmienia się każdego dnia. Za marką Amazon stoi energia i pasja. Pracujemy nad tym, aby stać się najbardziej zorientowaną na klienta firmą na świecie. W tym celu potrzebujemy ludzi wyjątkowo utalentowanych, inteligentnych i zmotywowanych. Amazon jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Każdego roku wysyłamy do naszych lojalnych klientów miliony produktów.

Nasza misja jest prosta: chcemy, aby Amazon był miejscem, w którym klienci mogą wszystko znaleźć, odkryć i kupić online. Niezależnie od tego, czego sobie życzą, znajdziemy sposób, aby im to dostarczyć. Z Twoim udziałem Amazon może jeszcze lepiej pomagać ludziom w odkrywaniu nowej rzeczywistości.

To Twoja szansa. Możesz tworzyć historię.

Przewiń do profilu firmy