Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista BHP

B-Services Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy prężnym zespołem, w szeregach mamy wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem. Główną dziedziną naszej działalności są usługi oraz nadzór BHP. Przeprowadzamy audyty BHP. Działamy jako koordynatorzy BHP na budowach.

Dodatkowo zajmujemy się ochroną środowiska i ochroną przeciwpożarową. Realizujemy zadania z zakresu prac ogólnobudowlanych, dostarczamy pracowników fizycznych na zasadzie outsourcingu. Szkolimy wstępnie i okresowo z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, szkolimy z pierwszej pomocy, ppoż. Wykonujemy kursy dla hakowych, kursy dla operatorów wózków widłowych oraz suwnic z egzaminem w UDT.

Współpracujemy z inżynierami, elektrykami, laboratoriami, dzięki którym możemy organizować pomiary oświetlenia, rezystencji instalacji, ochrony  przeciwporażeniowej, przeglądy budowlane roczne i pięcioletnie, pomiary środowiska pracy m.in. hałas, zapylenie.

www.bservices.pl

Poszukujemy Specjalisty ds. BHP do szeregów naszej firmy.

Twoimi obowiązkami będą:

  • Wypełnianie zadań służby bhp, w tym:
    • Prowadzenie dokumentacji bhp wymaganej przepisami prawa
    • Opracowywanie procedur, regulaminów i instrukcji dot. bhp, udział w odbiorach maszyn
    • Bieżące analizy warunków pracy i ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
    • Udział w postępowaniu powypadkowym i prowadzenie wszelkich dokumentów
    • Prowadzenie szkoleń bhp
    • Udział w komisji bhp
    • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi
    • Koordynowanie zagadnień z zakresu ochrony środowiska
    • Bieżąca kontrola procedur
    • Nadzór nad dokumentacją, prowadzenie ewidencji, sprawozdań
    • Inne niezbędne zadania.

Wymagamy od Ciebie:

  • ukończonych studiów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • chęci do działania
  • sumienności
  • rzetelności
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości pakietu Microsoft Office

Oferujemy:

  • Pracę w polskiej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenie, B2B - decydujesz jaką formę wolisz
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków, posiadanych umiejętności

Ogłoszenie archiwalne