Logo Pracuj.pl

Specjalista Biotechnolog

Mabion S.A.O firmie

Mabion S.A.

Langiewicza 60

Konstantynów Łódzki

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne planowanie i prowadzenie projektów skierowanych na wprowadzenie leków biotechnologicznych na rynek międzynarodowy
  • konsultacja badań realizowanych przez interdyscyplinarne zespoły
  • kontakt z Agencjami Regulacyjnymi (Scientific Advice - EMA, FDA) oraz międzynarodowym zespołem Specjalistów
  • udział w opracowywaniu dokumentacji rejestracyjnej produktów leczniczych
  • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w ramach pracy własnej oraz zespołu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – biotechnologia, biologia
  • stopień doktora lub co najmniej 2 publikacje naukowe / zgłoszenia patentowe związane z tematyką biotechnologiczną/biologiczną lub min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Biotechnologa lub pokrewnym
  • wiedza merytoryczna oraz doświadczenie z zakresu prowadzenia projektów związanych z analizą aktywności biologicznej białek rekombinowanych
  • bardzo dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z oprogramowaniem m.in. PLA, GraphPad
  • umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na realizację zadań
  • umiejętność pracy z literaturą naukową oraz wytycznymi europejskimi i amerykańskimi
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz dobrej organizacji pracy i czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom intermediate)

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • praca w systemie zadaniowym (elastyczny czas pracy)
  • współpraca z międzynarodowym Zespołem Specjalistów
  • unikatowy program szkoleniowy komponowany dla pracownika
  • możliwość indywidualnego wyboru Ścieżki Kariery (stanowiska merytoryczne oraz menedżerskie)
  • możliwość wzięcia udziału w programach kadrowych, m.in fishing fee, Ambasador Marki, programy bonusowe
  • pakiet medyczny LUXMED
  • atrakcyjne warunki przystąpienia do pakietu OK System

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • program ambasadorski

Mabion SA to czołowa polska firma biotechnologiczna utworzona w celu wprowadzenia na rynek leków biotechnologicznych najnowszej generacji opartych na humanizowanych przeciwciałach monoklonalnych. W ciągu kilku lat Mabion posiadł kompetencję wytwarzania dowolnych leków biotechnologicznych od fazy projektowania, poprzez wybór platformy i technologii wytwarzania, aż do wyprodukowania gotowego leku. Spółka prowadzi w Łodzi prace badawczo-rozwojowe nad kilkoma lekami biotechnologicznymi, stosowanymi w leczeniu nowotworów oraz chorobach metabolicznych. W najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie wytwarzania leków biotechnologicznych Spółki w dużych skalach w Kompleksie Naukowo-Przemysłowym Biotechnologii Medycznej w Konstantynowie Łódzkim. Więcej informacji dostępne na www.mabion.eu

Obszar działania firmy: Biofarmacja

Specjalizacja: analityka biologiczna

Specjalista Biotechnolog, Langiewicza 60, Konstantynów Łódzki