Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Biura Obsługi Klienta

Yetico S.A.O firmie

Yetico S.A.

Mosiężna 14

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień od klientów

  • Przekazywanie zamówień do realizacji

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z dokumentowaniem sprzedaży

  • biegła obsługa komputera i innych urządzeń biurowych

  • komunikatywność, obowiązkowość, zaangażowanie

  • samodzielność w działaniu

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie o mocnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pakiet socjalny (min. ubezpieczenie grupowe, nagroda roczna, pakiet sportowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Yetico S.A.

Firma Yetico S.A. to jeden z największych producentów styropianu w Polsce. Nasze produkty znajdują zastosowanie jako materiały termoizolacyjne w budownictwie oraz jako opakowania w branżach takich jak: AGD, RTV, meblarstwo, stolarka otworowa. Firma została założona w roku 1990. Posiada trzy zakłady produkcyjne (Olsztyn, Mława, Galewice, Gorzów Wielkopolski). Z powodzeniem obsługujemy małe, średnie oraz duże firmy typu sieci DIY. Działamy na terenie całej Polski oraz Niemiec.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do nas.

Przesyłając swoje CV za pomocą przycisku aplikuj teraz na dole strony.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.