Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista biura obsługi klienta

ABC ENERGIA sp. z o.o.

Prezydenta Gabriela Narutowicza 34

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych (wystawianie faktur, zgłaszanie przyłączenia mikroinstalacji do zakładu energetycznego)

  • informowanie klientów o dostawach poszczególnych komponentów, przygotowywanie dokumentacji ppoż)

  • nadzór nad bieżącymi sprawami biurowymi (zamawianie artykułów biurowych, pilnowanie porządku w biurze, archiwizacja dokumentów)

  • wspieranie organizacji szkoleń handlowych

  • prowadzenie dokumentacji związanej z listami obecności, urlopami itd.

  • prowadzenie rejestru dokumentów księgowych, współpraca z księgowością

  • zarządzanie leadami (przydzielanie ich do odpowiednich przedstawicieli handlowych)

Nasze wymagania

  • dobra znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz pracy własnej

  • komunikatywności, samodzielności oraz wysoka kultura osobista

  • umiejętności pracy wielozadaniowej oraz pod presją czasu

  • dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

  • łatwość przyswajania wiedzy

  • duża sumienność, dokładność i skrupulatność

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość podstaw księgowości i/lub wiedza techniczna w zakresie fotowoltaiki

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • kompleksowe szkolenie stanowiskowe

  • podstawowe narzędzia pracy (telefon, komputer)

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

O nas

ABC ENERGIA Sp. z o.o.

Już od 2009 roku działamy w branży energii odnawialnej co pozwoliło nam zbudować solidną pozycję na rynku energetycznym. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która dba o dobre relacje w zespole. Stale rozwijamy naszą działalność o kolejne regiony i produkty dlatego potrzebujemy dodatkowych rąk do pracy.

Szukasz przyjaznej firmy oferującej realne wyzwania i rozwój? Dobrze trafiłeś!

Stawiamy na ludzi i dbamy o nasze talenty!