Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Biura Obsługi Klienta

  • Łódź, Ksawerów (pow. pabianicki), łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamicznie rozwijający się producent opakowań giętkich w związku z instalacją najnowocześniejszych linii produkcyjnych do druku flexo oraz opakowań typu doypack poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź (okolice), Ksawerów (pow. pabianicki)

    Głównym celem stanowiska będzie:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za wsparcie Działu Handlowego w procesie sprzedaży. Od kandydatów oczekujemy rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, zaangażowania w realizację zadań, samodzielności i inicjatywy.

    Opis stanowiska:

    • przyjmowanie i potwierdzanie zamówień od klientów
    • wprowadzanie zamówień do systemu ERP i przekazywanie ich  do realizacji
    • przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z  technologiem
    • wsparcie Działu Handlowego w kontaktach z klientami

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego
    • odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • zdecydowanie, samodzielność oraz dynamizm w działaniu
    • uczciwość, lojalność, zaangażowanie
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziane osoby bez doświadczenia

    Oferujemy:

    • nowoczesne narzędzia  pracy
    • umowę o pracę na pełny etat
    • możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie
    • stabilne warunki zatrudnienia

    Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.