Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Biura Obsługi Klienta

Yetico S.A.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień od klientów

  • Przekazywanie zamówień do realizacji

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z dokumentowaniem sprzedaży i gospodarką materiałową

  • Biegła obsługa komputera i innych urządzeń biurowych

  • Komunikatywność, obowiązkowość, zaangażowanie

  • Samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie o mocnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pakiet socjalny (min. ubezpieczenie grupowe, nagroda roczna, pakiet sportowy)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • paczki świąteczne

  • kursy, szkolenia, e-learning

  • paczki mikołajkowe dla dzieci

  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach

Dołącz do nas

Przesyłając swoje CV za pomocą przycisku aplikuj teraz na dole strony.

Zapewniamy pełną dyskrecję podczas procesu rekrutacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Yetico S.A.

Firma Yetico S.A. to polski przetwórca tworzyw sztucznych oraz jeden z największych przetwórców EPS-u (styropianu) w Polsce. Jesteśmy czołowym producentem styropianowych płyt termoizolacyjnych stosowanych w budownictwie oraz opakowań wykorzystywanych do zabezpieczania produktów. Obsługujemy rynek polski oraz niemiecki. Posiadamy 4 fabryki zlokalizowane w Olsztynie, Gorzowie Wielkopolskim, Mławie oraz Galewicach. Od samego początku jesteśmy polską firmą rodzinną. To kształtuje naszą kulturę prowadzenia firmy, opartą na ponadprzeciętnym zaangażowaniu oraz umiejętności nawiązywania autentycznych relacji z ludźmi. Dzięki temu z powodzeniem obsługujemy małe, średnie jak i międzynarodowe firmy oraz to co dla nas bardzo istotne – cieszymy się stabilnym, fajnym zespołem pracowników. Serdecznie zapraszamy. Poznajmy się!

Przewiń do profilu firmy