Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Biura Obsługi Klienta

  • Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 07.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Ogólnopolska firma usługowa poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice
Region: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Profesjonalne doradztwo i sprzedaż oferowanych przez firmę usług
  • Czynny udział w prowadzeniu procesu rekrutacji słuchaczy
  • Prowadzenie telefonicznych akcji wychodzących
  • Realizacja standardu obsługi klienta
  • Wsparcie działań intensyfikujących sprzedaż
  • Obsługa administracyjna sekretariatu szkoły, kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
  • Współtworzenie i wspieranie strategii rozwojowej firmy
  • Organizowanie i nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji w biurze obsługi klienta,

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Skuteczności działań (cele sprzedażowe)
  • Umiejętności negocjacji i planowania
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietów MS Office
  • Dyspozycyjności (praca również w weekendy)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Możliwość realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań,
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez przycisk Aplikuj Teraz
Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej