Ta oferta pracy jest nieaktualna od 343 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Biura Obsługi Klienta

  • Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 07.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Ogólnopolska firma usługowa poszukuje kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice
    Region: świętokrzyskie

    Opis stanowiska

    • Profesjonalne doradztwo i sprzedaż oferowanych przez firmę usług
    • Czynny udział w prowadzeniu procesu rekrutacji słuchaczy
    • Prowadzenie telefonicznych akcji wychodzących
    • Realizacja standardu obsługi klienta
    • Wsparcie działań intensyfikujących sprzedaż
    • Obsługa administracyjna sekretariatu szkoły, kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
    • Współtworzenie i wspieranie strategii rozwojowej firmy
    • Organizowanie i nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji w biurze obsługi klienta,

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w sprzedaży
    • Skuteczności działań (cele sprzedażowe)
    • Umiejętności negocjacji i planowania
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole
    • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietów MS Office
    • Dyspozycyjności (praca również w weekendy)

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
    • Możliwość realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań,
    • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez przycisk Aplikuj Teraz