Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Biura Obsługi Klienta

  • Śrem, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-07-24

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Jesteśmy jedną z największych firm w Wielkopolsce zajmującą się produkcją systemów stropowych.

W związku z rozwojem poszukujemy pracownika
Miejsce pracy: Śrem

Opis stanowiska:
  • Obsługa klienta indywidualnego oraz instytucjonalnego
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Przygotowanie dokumentów handlowych i magazynowych
  • Doradztwo techniczno-handlowe w zakresie produktów i usług firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie w handlu
  • Dobra organizacja pracy

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Wykształcenie kierunkowe (technik lub inżynier budownictwa)
  • Umiejętność obsługi programu typu CAD
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z prężnie rozwijającym się zakładem produkcyjnym
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Premie powiązane z zaangażowaniem oraz realizacją celów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Pracę z doświadczonym zespołem projektantów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się