Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Biura Zarządu/Administracji

GRUPA SWGK

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy administracyjnej Biura Zarządu Spółki;

  • Redagowanie i przygotowywanie pism i ofert na potrzeby Zarządu;

  • Koordynowanie sprawnego przepływu informacji, w tym m.in. sprawne zarządzanie obiegiem dokumentów;

  • Inne zadania biurowe w zależności od potrzeb Zarządu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w banku;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie;

  • Umiejętność redagowania pism;

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie i w środowisku międzynarodowym;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

GRUPA SWGK

Grupa firm doradczych SWGK poszukuje w administracji i biura zarządu osób na stanowisko specjalisty z możliwością awansu na menadżera. Ofertę kierujemy do osób z wykształceniem wyższym oraz doświadczeniem. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprawną organizację pracy biura zarządu/administrację w zakresie swoich obowiązków. Niezbędna jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Przewiń do profilu firmy