Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista BOK z językiem niemieckim

  • Piaseczno, Szymanów (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Piaseczno, Szymanów (pow. piaseczyński)

    Opis stanowiska:

    • telefoniczna obsługa klienta – głównie rozmowy przychodzące,
    • obsługa zamówień mailowych,
    • kompleksowa obsługa zamówień, posprzedażowa obsługa klienta,
    • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu reklamacji,
    • koordynacja e – sklepu,
    • przygotowywanie zestawień i raportów związanych z obsługą klienta,
    • prace administracyjne w obrębie planowania diet,
    • obsługa programów: logistyczny, e-sklep, sprzedażowy,
    • wykonywanie oraz koordynowanie czynności związanych
      z prawidłowym funkcjonowaniem biura,
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
    • realizowanie celów zgodnych z polityką firmy.

    Wymagania:

    • minimum rocznego doświadczenie w pracy na analogicznym
      stanowisku – warunek konieczny,
    • biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • płynność wypowiedzi,
    • komunikatywność i swoboda w prowadzeniu rozmów,
    • zdolność pracy pod presją czasu,
    • wiedza praktyczna z psychologii obsługi klienta,
    • bardzo wysoka kultura osobista,
    • uprzejmość i zorientowanie na klienta,
    • gotowość pracy w trybie zmianowym,
    • dobra znajomość pakiety MsOffice,
    • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy również w CV załączyć następującą formułę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).