Oferta pracy

Specjalista call center - back office

Centrum Wrocław (Volkswagen, Skoda, Audi)

aleja Aleksandra Brücknera 54

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • integracja danych z różnych systemów i tworzenie spójnych baz danych

  • zarządzanie danymi pod kątem kampanii wychodzących dla zespołu konsultantów infolinii

  • tworzenie raportów i poszukiwanie synergii pomiędzy procesami realizowanymi w salonach dilerskich firmy

  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientem

  • obsługa połączeń wychodzących w zakresie badania satysfakcji Klientów po wykonanych usługach

  • umawianie Klientów na wizyty w serwisie

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Podział czasu pracy
70%

praca z danymi; integracja, zarządzanie bazami, raportowanie

30%

zdalny kontakt z Klientem

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • bardzo dobra znajomość pakietu office - zwłaszcza Excella

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

  • wysoka kultura osobista

  • uczciwość, entuzjazm, odpowiedzialność, systematyczność i punktualność

  • umiejętność pracy w zespole

  • swoboda w kontakcie telefonicznym z Klientem

  • preferowane będą osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Mile widziane

  • doświadczenie pracy w call center

  • znajomość tworzenia makr

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • praca w częściowo elastycznych godzinach

  • miłą atmosferę w młodym, dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość wpływu na rolę i generowanie nowych rozwiązań

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników