Oferta pracy

Specjalista CC/ Direct Sales

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego (kwiaciarnie, hurtownie)

  • zbieranie oraz realizacja zleceń sprzedaży klientów, sprzedaż nadwyżek asortymentu

  • aktywna sprzedaż asortymentu firmy

  • ścisła współpraca w ramach łańcucha dostaw (produkcja, zamówienia, realizacja)

  • dbanie o najwyższą jakość sprzedaży

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów (komunikatywność);

  • umiejętność rozwiązywania problemów i orientacja na cel

  • wysoka kultura osobista;

  • kreatywność

  • energia i chęć do podejmowania nowych wyzwań

  • motywacja do pracy

  • biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Microsoft Office);

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

  • znajomość języka angielskiego lub/i rosyjskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pierwszą umowę czasową z możliwością przedłużenia

  • system wynagrodzenia w podziale na część stałą oraz premię w zależności od poziomu realizacji celów biznesowych

  • profesjonalny program wdrożeniowy

  • pracę w dwóch zmianach – 07:00 – 15:00 i 10:00 – 18:00

  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną PZU

  • dofinansowanie do posiłków

  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i uczenia się od najlepszych w branży

  • pracę u najnowocześniejszego lidera w branży