Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista chemik w dziale B+R

QNA Technology sp. z o. o.O firmie

  • Duńska 9, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

QNA Technology sp. z o. o.

Duńska 9

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie syntez wybranych koloidalnych nanomateriałów nieorganicznych

  • rozwój i optymalizacja procedur syntezy

  • współudział i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych w zakresie kropek kwantowych oraz tuszów QNA

  • aktywna współpraca i wsparcie pozostałych pracowników działu B+R

  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej, pisanie raportów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe obszaru chemii, nanotechnologii, inżynierii materiałowej lub pokrewnej dziedzinie

  • doświadczenie z zakresu układów dyspersyjnych

  • wiedza z zakresu elektrochemii

  • doświadczenie w syntezie i/lub modyfikacji nanocząstek koloidalnych

  • wiedza z zakresu syntezy surfaktantów

  • udokumentowane doświadczenie w pracy w laboratorium B+R, np. chemicznym

  • mile widziany tytuł doktora

  • mile widziane publikacje naukowe o tematyce zbliżonej z profilem działalności firmy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • elastyczne godziny pracy

  • pracę w interdyscyplinarnym i dynamicznym zespole entuzjastów nanotechnologii

  • udział w fascynującym projekcie budowania międzynarodowej pozycji dynamicznie rozwijającej się firmy technologicznej

  • poszerzanie wiedzy i umiejętności w obszarze nowoczesnych technologii poprzez szkolenia tematyczne

QNA Technology to jeden z najszybciej rozwijających się polskich startupów, obecny na rynku od ponad 3 lat. Firma specjalizuje się w opracowywaniu unikalnych w skali światowej Kropek Kwantowych dla takich branż jak: diody LED, wyświetlacze, fotowoltaika czy druk zabezpieczający.

Nasza firma pragnie aktywnie uczestniczyć w rewolucji hi-tech. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości nanomateriałów emitujących światło, dlatego dążymy do bycia światowym liderem w rozwoju i produkcji półprzewodnikowych kropek kwantowych.

Przewiń do profilu firmy