Specjalista CNC w Dziale Nowych Projektów

  • Lębork, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.04.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 24.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    bottom
    Alteams Group jest największym na świecie dostawcą zaawansowanych produktów aluminiowych dla sieci przemysłu telekomunikacyjnego. Firma jest ponadto jednym z największych w Europie producentów w zakresie odlewnictwa metali lekkich.

    W związku z rozwojem Alteams Poland Sp. z o.o. w Lęborku, poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lębork

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie procesu CNC dla nowych projektów (tworzenie listy narzędzi i programów CNC)
    • Udział w wytworzeniu próbek prototypowych (obróbka CNC NPI)
    • Analiza zdolności procesu (Cp, Cpk)
    • Analiza problemów pojawiających się w fazie NPI i propozycje rozwiązań i modyfikacji
    • Bieżąca współpraca z Project Managerami i Inspektorem NPI

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Bardzo dobra znajomość procesu obróbki CNC
    • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
    • Umiejętność pracy w zespole, sumienność i zdolność do pracy pod presją czasu
    • Mile widziana znajomość j. angielskiego

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • udział zarówno w rozwoju firmy w Polsce, jak i rozwoju własnym
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pakiet medyczny dla pracowników

    Zapraszamy do wspólnego tworzenia historii naszego zakładu w Polsce!

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu „Pracuj” bądź na adres korespondencyjny:

    Alteams Poland Sp. z o.o., ul. Abrahama 10, 84-300 Lębork.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na ofercie prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).