Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Comarch ERP XL

Prospeo Sp. z o.o.O firmie

  • Radom, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Specjalista

Firma Prospeo, czołowy i strategiczny Partner Comarch ERP, specjalizuje się we wdrożeniach oprogramowania Comarch ERP XL w sektorze produkcji.

Centrala firmy zlokalizowana jest w Radomiu, a oddziały w Łodzi i w Warszawie.

Więcej informacji o firmie Prospeo na stronach:

prospeo.com.pl (http://prospeo.com.pl)

Mapa Sprzedaży Comarch ERP (https://www.erp.comarch.pl/lista-partnerow/comarch-erp-xl/mazowieckie/234387/prospeo-sp.-z-o.o.)

Facebook (https://www.facebook.com/ProspeoPL)

Firma oferuje zatrudnienie na stanowisku Specjalisty oprogramowania Comarch ERP XL w obszarach: Produkcja, Logistyka i Księgowość

Praca ma charakter stacjonarny, w pełnym wymiarze godzin, w jednej z wybranych lokalizacji: Radom, Łódź, Warszawa.

Zakres obowiązków

  • Kierowanie wdrożeniami systemu Comarch ERP XL lub udział we wdrożeniach, zgodnie z obszarem specjalizacji i poziomem zaawansowania.
  • Obsługa powdrożeniowa klientów obejmująca utrzymanie i rozwój w zakresie oprogramowania Comarch ERP XL.

Wymagania:

  • Dobra znajomość jednego z modułów programu: Produkcja, Logistyka (w tym Handel), Księgowość.
  • Dobra znajomość zagadnień związanych ze swoim obszarem specjalizacji.
  • Doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu programu lub doświadczenie w świadomej pracy na programie.
  • Ogólna znajomość procesów biznesowych w przedsiębiorstwach.
  • Znajomość lub gotowość do poznania jednego z modułów Comarch ERP: DMS, WMS, BI, B2B.
  • Komunikatywność w pracy z klientem i zespołem.
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
  • Podstawowa znajomość języka SQL lub gotowość do jego poznania.
  • Prawo jazdy kat. B.

Do zaoferowania:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych projektach ERP
  • Uporządkowany system pracy
  • Praca w firmie zdobywającej nagrody Partner Roku Comarch ERP
  • Wybór formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Dostęp do wewnętrznych szkoleń, bazy wiedzy i wszystkich rozwiązań publikowanych na blogu światXL
  • Otwartość na podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych i poznawanie nowych obszarów ERP

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Prospeo Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Graniczna 17, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne