Oferta pracy

Specjalista Contact Center / Contact Center Specialist

Nowodworski Estates

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Stanisława Żółkiewskiego 17a

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie połączeń wychodzących,

  • wprowadzanie Klientów do bazy CRM,

  • utrzymywanie standardów profesjonalnej obsługi Klientów telefonicznie oraz mailowo,

  • umawianie spotkań ze Specjalistami ds. Wynajmu i Sprzedaży Nieruchomości,

  • uczestniczenie w profesjonalnych szkoleniach,

  • rozwijanie swojej wiedzy związanej z bardzo dynamicznym rynkiem nieruchomości.

Nasze wymagania

  • umiejętność skutecznej komunikacji, zgodnej ze standardami poprawnej polszczyzny i obsługi Klienta na najwyższym poziomie,

  • poprawna dykcja i umiejętność modulacji głosu,

  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • sprawne zarządzanie czasem,

  • samodzielne rozwiązywanie problemów oraz elastyczność w działaniu,

  • sprawna obsługa narzędzi Google,

  • zaangażowanie i entuzjazm do pracy,

  • poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę i jej efekty,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność współpracy z zespołem,

  • mile widziane będzie doświadczenie w obsłudze Klienta – jeżeli jednak takiego nie posiadasz, wszystkiego Cię nauczymy.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie formę współpracy: kontrakt B2B, umowę zlecenie lub umowę o pracę,

  • profesjonalny sprzęt i narzędzia, m.in. tablet, smartfon, komputer, systemy informatyczne i dużo więcej,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • prestiżowe, nowoczesne biuro w centrum miasta z miejscami parkingowymi,

  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę MultiSport,

  • eventy integracyjne,

  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji,

  • pracę z marką, która jest liderem w swojej branży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zajęcia z języka angielskiego

  • szafa odświeżająca ubrania

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa online

2

Spotkanie w biurze

3

MAMY TO! Składamy Ci ofertę.

Jesteśmy najlepszą agencją nieruchomości w Polsce wg Otodom. Nasza filozofia pracy opiera się na wiedzy eksperckiej i innowacyjności rozwiązań. Zespół ponad 270 specjalistów Nowodworski Estates z Krakowa, Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Gliwic i Radomia zapewnia naszym Klientom niespotykaną w innych miejscach kompleksowość usług, towarzyszących procesom sprzedaży, zakupu i zarządzania nieruchomościami. Dzięki temu od 10 lat zmieniamy krajowy rynek nieruchomości, dając gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji, standardu obsługi i skuteczności działań.

Jak pracujemy?

Zwinnie odpowiadając na potrzeby rynku. Innowacyjne rozwiązania zawsze były naszą mocną stroną. Realizujemy wyjątkowe pomysły, wyznaczając trendy. Dzięki temu realizujemy dla klientów korzyści, które dotąd nie były dostępne w branży. Wspieramy naszych współpracowników, gwarantując im najlepsze środowisko do pracy. Co więcej? Pracujemy zespołowo, bo wierzymy, że każdy wnosi do projektów niepowtarzalną wartość.

Przewiń do profilu firmy