Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GO-leasing Sp. z o.o. (Pracodawca / administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
GO-leasing Sp. z o.o.

Specjalista Content Marketing / Copywriter

GO-leasing Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 02 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie treści zoptymalizowanych pod kątem SEO na stronach www oraz tworzenie treści artykułów blogowych

  • Tworzenie i realizowanie kalendarza contentowego

  • Analiza fraz kluczowych w oparciu o wybrane narzędzia: Planer słów kluczowych Google Ads, SurferSEO, Answer the public, Senuto, Semstorm

  • Optymalizacja istniejących treści pod kątem SEO, opracowywanie meta tagów, struktury nagłówków

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu treści na strony internetowe lub blogi – minimum 1 rok

  • Doskonała znajomość zasad języka polskiego, poprawność stylistyczna, ortograficzna i interpunkcyjna

  • Umiejętność wyszukiwania informacji - research wartościowych źródeł, będących podstawą do tworzenia tekstów.

  • Znajomość narzędzi Google Analytics, Google Ads, Search Console.

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - kierunek związany z marketingiem, dziennikarstwem, polonistyką oraz inne specjalizacje związane z tworzeniem treści w Internecie;

  • Kreatywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Samodzielność, sumienność i dobra organizacja pracy;

  • Zainteresowania w zakresie leasingu, samochodów i zagadnień księgowo – podatkowych będą dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Zarządzanie i optymalizacja kampanii w kanale Facebook Ads oraz Linkedin Ads

  • Znajomość tematyki SEO i Social Media

  • Podstawowa znajomość HTML

  • Podstawowa znajomość tworzenia i edycji grafiki na potrzeby kampanii display

To oferujemy

  • Ciekawe projekty w nowych technologiach;

  • Stabilne zatrudnienie oraz stałe wynagrodzenie w oparciu o dogodną dla Kandydatki/a formę zatrudnienia,

  • Pełne wdrożenie na stanowisku pracy, szkolenia oraz wsparcie merytoryczne,

  • Pracę w kreatywnym i pozytywnie nastawionym zespole, wśród ludzi z pasją i profesjonalizmem,

  • Mentoring i coaching pod opieką doświadczonego mentora (dyrektora marketingu),

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Wszystkie osoby w naszej firmie mają równe szanse zatrudnienia i awansu w oparciu o ich zaangażowanie, umiejętności, kwalifikacje i predyspozycje do samodzielnej pracy.

  • Możliwość pracy zdalnej (częściowo).

GO-leasing to największa w Polsce dynamicznie rozwijająca się ogólnopolska sieć niezależnych brokerów leasingu oraz samochodów.

Obsługujemy Klientów w 60 oddziałach na terenie całego kraju. Współpracujemy z 40 firmami leasingowymi oraz ponad 50 dealerami 35 marek samochodowych. Nasi Klienci cenią nas za rzetelność, fachowe doradztwo, wysoką jakość usług oraz skuteczność w doborze najbardziej korzystnych rozwiązań. Więcej o nas: https://go-leasing.pl/ i https://go-auto.pl/

Przewiń do profilu firmy