Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Controlingu Inwestycyjnego

GORZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO sp. z o.o.

  • Teatralna 49
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Teatralna 49

Gorzów Wielkopolski

Przedmiotem działalności Spółki jest przede wszystkim budowanie budynków mieszkalnych wielorodzinnych i ich eksploatacja na zasadach najmu.

Spółka może również:

  • nabywać budynki mieszkalne,
  • przeprowadzać remonty i modernizację obiektów przeznaczonych na zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych na zasadach najmu,
  • wynajmować lokale użytkowe znajdujące się w budynkach Spółki,
  • sprawować na podstawie umów zlecenia zarząd budynkami mieszkalnymi nie stanowiącymi własności Spółki.

GTBS Spółka z o.o. świadczy kompleksowe usługi związane z zarządzaniem i administrowaniem zasobami nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych.

Zakres obowiązków

  • bieżące budżetowanie prowadzonych inwestycji.
  • ocena kosztowego i zakresowego postępu prowadzonych inwestycji
  • raportowanie właścicielskie z wyników firmy
  • kalkulacja i ocena rentowności prowadzonych projektów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe Ekonomiczne/Finansowe
  • Doświadczenie w obszarze budżetowania i oceny projektów inwestycyjnych
  • Doświadczenie w analizie rachunku kosztów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Przyjazna atmosfera w pracy

Ogłoszenie archiwalne