Oferta pracy

Specjalista Controllingu

Ciech Pianki sp. z o.o.

  • Wojska Polskiego 65, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wojska Polskiego 65

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie modeli finansowych oraz prognozowanie

  • Rozliczanie KPI oraz zarządzanie bazą celów i definicji

  • Przygotowywanie analiz i prezentacji na potrzeby Zarządu

  • Weryfikacja realizacji planów

  • Wsparcie automatyzacji raportowania zarządczego

  • Rozwój raportowania PowerBI w Spółce

  • Proponowanie i wdrażanie efektywnych sposobów prezentowania danych przy użyciu dostępnych narzędzi (PP, PowerBI)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - ukończyłeś studia o profilu ekonomicznym, finansowym lub pokrewne

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Praktyczna wiedza z zakresu analizy finansowej oraz rachunkowości finansowej i zarządczej

  • Umiejętność pracy w środowisku MS Office (Excel, Power Point, Word) oraz PowerBI

  • Umiejętność interpretowania danych oraz przygotowywania rekomendacji i wniosków

  • Systematyka w działaniu i zarządzaniu informacją oraz bieżące porządkowanie danych

Mile widziane

  • Znajomość SAP

  • Doświadczenie w pracy w spółce produkcyjnej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny i przejrzysty system premiowy

  • Rozwój kompetencji językowych: darmowe kursy języka angielskiego i niemieckiego online

  • Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa i inne

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w spółce giełdowej, jednej z liderów polskiego przemysłu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Prześlij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna online

4

Decyzja

Kim jesteśmy?

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas. W naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy