Oferta pracy

Specjalista Controllingu

CIECH Soda Polska S.A.O firmie

  • Fabryczna 4, Inowrocław
    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CIECH Soda Polska S.A.

Fabryczna 4

Inowrocław

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie bieżących raportów oraz informacji o wynikach obsługiwanych Spółek

  • współtworzenie planów długoterminowych i prognoz rocznych

  • analizowanie, weryfikowanie i raportowanie danych finansowych od strony przychodowej i kosztowej

  • opracowywanie ocen opłacalności inwestycji

  • sporządzanie analiz ekonomicznych i współpracę z innymi działami w zakresie analiz kosztowych

  • monitorowanie wykonania budżetu i analizę odchyleń

  • udział w procesie zamykania miesiąca

  • uczestniczenie w miesięcznym raportowaniu wyników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe -studia o profilu ekonomicznym, finansowym lub pokrewne

  • 3 - letnie doświadczenie w obszarze controllingu

  • wiedza na temat rozliczania kosztów w spółce produkcyjnej

  • doświadczenie w przeprowadzaniu analizy kosztów i rentowności

  • umiejętność budżetowania i oceny projektów inwestycyjnych

  • znajomość sprawozdawczości finansowej, zasad rachunku kosztów, rachunkowości zarządczej

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • ciekawość, umiejętność formułowania pytań i znajdowania odpowiedzi

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Prześlij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna online

4

Decyzja

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy