Oferta pracy

Spedytor/ Opiekun floty

HANBUD SP. Z o.o.O firmie

  • Bielsk Podlaski, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Hanbud jest czołowym producentem wyrobów stalowych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji blachodachówek, paneli dachowych, blach trapezowych oraz profili do suchej zabudowy. Produktami naszej firmy są również metalowe sztachety  oraz nowoczesne ogrodzenia żaluzjowe. Hanbud z powodzeniem eksportuje swoje produkty do krajów ościennych jak również na południe.

W związku z rozbudową struktur poszukujemy obecnie, kandydatów na stanowisko:

Spedytor/ Opiekun flotyNumer ref.: Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Obowiązki:

  • zarządzanie kartami paliwowymi,
  • weryfikacja, rozliczanie i optymalizacja kosztów związanych z utrzymaniem floty
  • przygotowanie miesięcznych raportów oraz analiz dotyczących kosztów
  • przygotowanie oraz nadzór nad dokumentacja kierowców m.in. umowy, upoważnienia
  • analizę, sprawdzanie poprawności danych na fakturach oraz notach, dekretowania faktur za usługę kierowania pojazdem
  • nadzór nad systemem GPS oraz poprawnym zarządzanie czasu pracy przez kierowców
  • odczytywanie danych z kart kierowców, oraz tachografów
  • raportowanie, oraz analiza przebiegów, tankowań, protokołów zdawczo - odbiorczych i odchyłów kilometrowych dla pojazdów ciężarowych, naczep oraz floty pojazdów osobowych
  • prowadzenie dokumentacji UDT sprężarek, wózków widłowych oraz żurawi przenośnych
  • rozliczanie kosztów dodatkowych takich jak: mycie, tankowanie, winiety, mandaty
  • Kompleksowa obsługa procesu awarii aut w trakcie wykonywanych zleceń
  • Współpraca z wewnętrznym warsztatem firmy oraz kontakt z serwisami zewnętrznymi
  • Organizacja obsługi technicznej i ubezpieczeń pojazdów

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku powyżej 1 roku
  • zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność
  • wysokie umiejętności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • partnerskie relacje w młodym i dynamicznym zespole,
  • pracę pełną wzywań, przyjazną atmosferę i wsparcie,
  • własna organizacja czasu pracy
  • płaskie struktury organizacyjne i krótkie drogi decyzyjne.
  • Pakiet medyczny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy