Logo Pracuj.pl

Specjalista d/s logistyki

Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o.

Północna 11

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzór nad przebiegiem wysyłek
  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentów do odprawy celnej;
  • dokonywanie zgłoszeń celnych;
  • współpraca z Urzędem Celnym;
  • wypełnianie listów przewozowych
  • przygotowywanie raportów i zestawień;
  • fakturowanie;
  • kontrola nad prawidłowym i sprawnym przepływem informacji oraz obiegiem dokumentów;
  • konsultacje w zakresie stosowania przepisów celnych;

Nasze wymagania

  • wpis na listę Agentów Celnych i minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługa celną towarów;
  • bardzo dobra znajomość przepisów związanych z obsługą celną umożliwiających samodzielną pracę;
  • znajomość obsługi programu HUZAR;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego ;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, punktualność;
  • praktyczna znajomość obsługi systemów celnych (PUESC);
  • MS Excel, Word – poziom dobry;
  • prawo jazdy kat. B;
  • wykształcenie minimum średnie;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne
  • wsparcie psychologiczne i prawne w potrzebie (ICAS)
  • doradztwo finansowe i managerskie (ICAS)

Specjalista d/s logistyki, Północna 11, Gdynia