Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista d/s logistyki

Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o.

  • Północna 11, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Północna 11

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzór nad przebiegiem wysyłek

  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentów do odprawy celnej;

  • dokonywanie zgłoszeń celnych;

  • współpraca z Urzędem Celnym;

  • wypełnianie listów przewozowych

  • przygotowywanie raportów i zestawień;

  • fakturowanie;

  • kontrola nad prawidłowym i sprawnym przepływem informacji oraz obiegiem dokumentów;

  • konsultacje w zakresie stosowania przepisów celnych;

Nasze wymagania

  • wpis na listę Agentów Celnych i minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługa celną towarów;

  • bardzo dobra znajomość przepisów związanych z obsługą celną umożliwiających samodzielną pracę;

  • znajomość obsługi programu HUZAR;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego ;

  • zaangażowanie i odpowiedzialność;

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, punktualność;

  • praktyczna znajomość obsługi systemów celnych (PUESC);

  • MS Excel, Word – poziom dobry;

  • prawo jazdy kat. B;

  • wykształcenie minimum średnie;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • wsparcie psychologiczne i prawne w potrzebie (ICAS)

  • doradztwo finansowe i managerskie (ICAS)