Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista d.s. Obsługi Klienta

Mondi Solec Sp. z o.o.

Solec 143

Baniocha (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu zamówień (wprowadzenie do SAP, potwierdzanie terminów, śledzenie statusu na produkcji, planowanie wysyłek, fakturowanie)

  • Stały kontakt z klientem telefoniczny, mailowy, gotowość do odpowiedzi na wszystkie zapytania

  • Stały kontakt z zespołem KAM

  • Zarządzanie poziomem stanów magazynowych

  • Analizowanie prognoz klientów tzw. forecasty

  • Raportowanie zgodnie z wymaganiami klientów oraz Mondi

  • Zarządzanie reklamacjami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość niemieckiego i/lub angielskiego

  • Wymagana biegła znajomość obsługi komputera (zaawansowany excel), mile widziana znajomość systemu SAP

  • Samodzielność, odpowiedzialność, zorientowanie na potrzeby klienta, wielozadaniowość, wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Wykształcenie z ekonomii lub zarządzania

  • 1-2 lata doświadczenia w pracy w dziale obsługi klienta w firmie międzynarodowej w sektorze B2B

To oferujemy

  • Umowa o prace na cały etat od zaraz

  • Opieka medyczna LUXMED

  • System premiowy

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Szkolenia

  • Dobra atmosfera pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Mondi jest międzynarodową grupą kapitałową działającą w branży opakowaniowej i papierniczej. Mondi w Polsce ma 12 zakładów. Zakład MONDI SOLEC zatrudnia około 330 osób i jest zlokalizowany 25km od centrum Warszawy w Solcu k. Konstancina.

Mieszkasz w Piasecznie, Górze Kalwarii, Konstancinie lub Ursynowie, szukasz pracy z dogodnym dojazdem, w sprawdzonej firmie dołącz do Mondi Solec. Naszą ofertę kierujemy do osób doświadczonych w pracy przy obsłudze sprzedaży dla klienta międzynarodowego B2B.

Przewiń do profilu firmy

Rośniemy

  • Wejdź do świata możliwości

  • Korzystaj z warunków do rozwoju

  • Docenimy Twoje zaangażowanie

Tworzymy

  • Pracuj z najnowszymi technologiami

  • Twórz innowacyjne i użyteczne produkty

  • Kreuj z nami lepszy świat

Inspirujemy

  • Znajdź równowagę między pracą a życiem prywatnym

  • Twoje bezpieczeństwo i komfort są naszym priorytetem

  • Pracujemy zespołowo i wspieramy się nawzajem