Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista d/s przygotowania produkcji w branży sanitarnej - inżynier budowy

HYDRATEC sp. z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zestawienia materiałowego

  • Zamawianie materiałów

  • Nadzór, weryfikacja m. in. w zakresie zgodności z projektem

  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej

  • Udział w spotkaniach i naradach koordynacyjnych

Nasze wymagania

  • Doswiadczenie na podobnym stanowisku - minimum 2 lata

  • Wykształcenie wyższe techniczne – Inżynieria Środowiska

  • Znajomość procesu budowlanego oraz materiałów instalacyjnych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość MS Project i AutoCad, Norma

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • Umiejętności analityczne

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,

  • Niezbędne narzędzia do realizowania obowiązków telefon, laptop, etc.,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

O nas

Firma zajmuje się wykonawstwem instalacji sanitarnych wewnętrznych oraz zewnętrznych