Oferta pracy

Specjalista d/s realizacji inwestycji

JHM Development S.A.O firmie

JHM Development S.A.

Unii Europejskiej 18

Skierniewice

JHM DEVELOPMENT S.A. to dynamiczna spółka deweloperska realizująca projekty mieszkaniowe na terenie całego kraju. W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania w segmencie popularnym oraz podwyższonym, apartamenty w miejscowościach turystycznych oraz domy jednorodzinne.

JHM DEVELOPMENT S.A. poszukuje osoby na stanowisko:
Specjalista d/s realizacji inwestycjiNumer ref.: woj. łódzkie

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów inwestycyjnych polegające na realizacji procesu inwestycyjnego, a w szczególności:
    • przygotowanie dokumentów niezbędnych do przekazania wykonawcy terenu budowy oraz aktualnej dokumentacji projektowej i formalno-prawnej, jak również uczestnictwo w przekazaniu,
    • współdziałanie z gestorami poszczególnych sieci przy realizacji umów o przyłączenie w celu wykonania sieci i przyłączy niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania wznoszonych obiektów,
    • prowadzenie spraw związanych ze zmianami w dokumentacji projektowej wnoszonymi przez nabywców lokali, w szczególności uzyskanie opinii biura projektowego i uzgodnienie kosztów wprowadzenia zmian z wykonawcą,
    • wykonywanie czynności z zakresu utrzymania nieruchomości w trakcie realizacji inwestycji,
    • sporządzanie wniosków i realizacja procedur z nimi związanych w zakresie ustanawiania służebności obciążających zabudowaną nieruchomość,
    • pozyskiwaniu wszelkich dokumentów niezbędnych do przenoszenia własności lokali zgodnie
      z przepisami ustawy o własności lokali,
  • współdziałanie z innymi działami spółki w szczególności z działem przygotowania inwestycji i działem sprzedaży,
  • raportowanie stanu realizacji bieżących zadań,
  • prowadzenie w należyty sposób dokumentacji dla każdego z projektów inwestycyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne – kierunek budownictwo,
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnych stanowiskach w branży budowlanej,
  • znajomość aktualnie obowiązujących przepisów w zakresie prawa budowlanego, własności lokali, technologii wykonywania robót i materiałów budowlanych,
  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu Microsoft Office, CAD, Norma,
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy,
  • mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie wykonawczym do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania
z adnotacją w tytule: Specjalista d/s Realizacji Inwestycji

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JHM DEVELOPMENT S.A. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym dokumencie, dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji”.

Jeżeli chcą Państwo abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych prosimy o zawarcie również następującej klauzuli:
„Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JHM DEVELOPMENT S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy