Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista d.s. Systemów i Integracji Danych

  • Mielec, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 26 lat firma Onduline ® zbudowała swoją pozycję jako lidera wśród producentów bitumicznych pokryć dachowych. Aktualnie sieć dystrybucji obejmuje ok. 1 200 punktów sprzedaży, do których produkty dostarczane są z Platformy dystrybucyjnej w Mielcu.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Mielec

    Główny zakres zadań:

    • Projektowanie i implementacja standardów i procedur związanych \ wymianą informacji między systemami w europejskich oddziałach grupy Onduline (ERP, CRM, hurtownie dancyh itp.)
    • Monitorowanie i utrzymywanie wdrożonych przepływów między aplikacjami
    • Wspieranie inicjatyw mających na celu racjonalizację i harmonizację danych
    • Współpraca z wewnętrznymi klientami z europejckich oddziałów grupy Onduline
    • Utrzymanie i obsługa infrastruktury w systemie Microsoft Azure

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe, Informatyka – preferowane, ewentualnie wyższe techniczne
    • Znajomość języka angielskiego (poziom B2, C1)
    • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku wspierającym procesy biznesowe
    • Doświadcznie w pracy z technologiami Microsoft SQL Server, Power BI, ETL
    • Mile widziana znajomość systemu Microsoft Dynamics NAV bądź innego systemu ERP
    • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
    • Samodzielność, odpowiedzialność, innowacyjność, dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
    • Szkolenia z technologii wykorzystywanych w projektach informatycznych realizowanych przez Onduline
    • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
    • Pracę w międzynarodowym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Szczegółowych informacji można uzyskać podczas spotkania w siedzibie firmy.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FSR z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Onduline Polska sp. z o.o z siedzibą w Mielcu przy ul. Wojska Polskiego 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.