Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista d/s systemów monitoringowych i analizy obrazu

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy liczącym się na rynku ogólnopolskim dostawcą rozwiązań i usług z zakresu nowych technologii dla klientów korporacyjnych oraz instytucji publicznych. W związku z dynamicznym rozwojem Zespołu Integracji Sieci i Systemów Bezpieczeństwa poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Realizacja systemów monitoringu - w szczególności konfiguracja zaawansowanych systemów wizyjnych oraz archiwizacji obrazu,
  • Konfiguracja kamer, rejestratorów oraz elementów związanych transmisją obrazów w systemach CCTV IP,
  • Konfiguracja i realizacja integracji systemów bezpieczeństwa i ochrony obiektów,
  • Montaż urządzeń i elementów systemów wizyjnych,
  • Tworzenie reguł bezpieczeństwa z wykorzystaniem urządzeń  i systemów monitoringów wizyjnych,
  • Współpraca w realizacji projektów z zakresu usług budowy/integracji sieci oraz systemów monitoringu i zabezpieczeń obiektów,
  • Odpowiedzialność za realizację projektów dla kluczowych klientów firmy,
  • Współpraca z zespołem w ramach poszczególnych projektów,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
  • Udział w pracach rozwojowych mających na celu poszerzanie oferty firmy w zakresie systemów bezpieczeństwa,
  • Bezpośredni udział we wdrażaniu nowych usług/technologii z obszaru ICT,
  • Wsparcie Zespołu handlowego w procesie ofertowania;

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane: elektronika/telekomunikacja/informatyka,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku odpowiedzialnym za realizację systemów monitoringów wizyjnych  lub/i zabezpieczeń obiektowych,
  • Doświadczenie w montażu/konfiguracji elementów i procesów z zakresu wdrażania rozwiązań analiz obrazów w systemach monitoringów wizyjnych,
  • Umiejętność budowy sieci okablowania strukturalnego (sieci LAN wraz z zasilaniem niskoprądowym),
  • Wiedza z zakresu transmisji danych (LAN/WAN) w tym technologii światłowodowych,
  • Praktyczna wiedza z zakresu projektowania, instalacji i uruchamiania systemów technicznej ochrony obiektów (CCTV, SAP, DSO, SWiN), systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy,
  • Znajomość systemów oraz rozwiązań integracji i wizualizacji w obszarze bezpieczeństwa obiektów (BOSCH, AXIS, DAHUA itp.)
  • Umiejętność zapobiegania, diagnozowania i analizowania źródeł awarii w systemach monitoringów wizyjnych,
  • Znajomość narzędzi AutoCAD i/lub podobnych,
  • Umiejętność posługiwania się programami do konfiguracji systemów monitoringów wizyjnych,
  • Wiedza produktowa z ukierunkowaniem na nowe technologie i trendy rozwoju branży systemów monitoringów wizyjnych,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy pod wpływem stresu,
  • Zaangażowanie oraz wysokie poczucie odpowiedzialności i samodyscypliny,
  • Mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat B.

Firma oferuje:

  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Możliwość poszerzania zawodowych horyzontów oraz zmierzenia się z interesującą tematyką,
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju organizacji,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Stabilność i pewność zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk APLIKUJ,

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach będą przetwarzane przez ZETO S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Fredry 8A 60-967 Poznań, wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZETO S.A. Poznań, ul. Fredry 8A, 60-967 Poznań, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Programisty Java.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się