Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista d.s. technicznej obsługi klienta (ze znajomością j. niemieckiego)

TSL ELEKTRONIK SP. Z O.O.

7 0008 500 brutto / mies.
  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Twoim głównym zadaniem jest sprzedaż naszych produktów wymagających konsultacji i zapewnienie wykwalifikowanego wsparcia dla naszych niemieckich klientów. Po krótkim etapie szkolenia przy wsparciu doświadczonego kolegi, wspierasz sprzedaż i obsługę klienta o wysokim potencjale prowizji.

Twój profil:

Zadowolenie klientów jest Twoim priorytetem i lubisz pracować w biurze? Aby jak najlepiej wdrożyć swoją pracę w sprzedaży i obsłudze klienta, należy nam przedłożyć następujące dokumenty .

Czego oczekujemy od Ciebie…

• We wszystkich kwestiach dotyczących naszych projektów i urządzeń jesteś pierwszą osobą kontaktową dla naszych klientów

• Na pytania klientów odpowiadasz w bezpośredniej rozmowie telefonicznej lub emailem w języku niemieckim

• doradzasz zastosowanie i wykorzystanie naszych rozwiązań zgodnie z wymaganiami różnych obszarów zainteresowań naszych klientów

• Przyjmujesz uwagi, życzenia i zgłoszenia błędów , analizujesz i prowadzisz ich dokumentację

Nasze wymagania

  • Ukończone wykształcenie w zakresie handlu, optymalnie handlowiec systemu IT. Mile widziane są osoby z alternatywnym wykształceniem , posiadające umiejętności handlowe

  • Elastyczne i analityczne myślenie pozwala Ci zrozumieć problemy szybko i kompleksowo. Widzisz siebie jako ogniwo łączące i „tłumacza technicznego” dla klienta. Mówić krótko: dobro klienta leży Ci na sercu.

  • Jesteś liderem komunikacyjnym z silną osobowością przywódczą i wyraźną mentalnością praktyczną

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy, możliwa także częściowa praca zdalna. Praca z biura? Praca z domu? Określ, co jest dla Ciebie najlepsze

  • Odpowiedzialność korporacyjna, rosnący rozwój kariery

  • Świetna nowa praca, która jednocześnie promuje i rzuca wyzwanie

  • Możliwość odegrania decydującej roli w kształtowaniu i rozwoju naszej firmy

  • Bardzo dobry potencjał zarobkowy ( 7000-8500) PLN brutto/ miesiąc plus prowizja

Chcesz zdobyć przyczółek w sprzedaży B2B i rozwijać się w przyszłości? Jeśli tak, to szukamy Cię jako nowego członka zespołu w sprzedaży, w pełnym wymiarze/ godzin.

Mobi-Click jest jednym z wiodących producentów technologii bezpieczeństwa opartych na GSM.

Od ponad 10 lat Mobi-Click jest renomowanym producentem innowacyjnych, certyfikowanych i niezawodnych technologii bezpieczeństwa . To czyni nas niezastąpionym partnerem, jeśli chodzi o serwis, sprzedaż i indywidualne adaptacje.

Przewiń do profilu firmy