Specjalista d.s. Zarządzania Flotą

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

VIATEC Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem
poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

  • Nadzorowanie procesu napraw serwisowych,
  • Kontrolowanie jakości i terminowości napraw,
  • Nadzór nad kosztami podległej floty samochodowej,
  • Zarządzanie procesem likwidacji szkód komunikacyjnych,
  • Przeprowadzanie analiz i zestawień na potrzeby spółki.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • Doświadczenie w obsłudze floty lub w branży motoryzacyjnej,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość mechaniki samochodowej i technologii napraw,
  • Umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Sumienność, asertywność, współpraca w zespole, umiejętność pracy po presją czasu,
  • Dobra znajomość środowiska MS Office (MS Excel - warunek konieczny).

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pracę pełną wyzwań w nowoczesnym i młodym zespole,
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych i ambitnych projektach,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane ofertą  prosimy o przesyłanie CV
z dopiskiem „Specjalista d.s. zarządzania flotą” za pomocą przycisku aplikuj.

CV oraz LM prosimy składać wraz z zawartą klauzulą: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."