Oferta pracy

Specjalista / Deklarant ds. celnych i tranzytu

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista / Deklarant ds. celnych i tranzytuNumer ref.: SDCT/MAS

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa otrzymanych zleceń celnych,
  • przygotowywanie właściwej dokumentacji na potrzeby realizacji odprawy celnej (np. dokumenty T1, T2),
  • realizacja zgłoszeń celnych w systemie INTRASTAT (import/eksport),
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z urzędem celno-skarbowym oraz innymi organami administracji państwowej,
  • wykonywanie rozliczeń finansowych z agencjami celnymi,
  • obsługa klienta oraz nadzór nad należnościami celno-podatkowymi,
  • prowadzenie rejestrów towarowych,
  • koordynowanie działań logistycznych związanych z dostarczanymi przesyłkami.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze celnej oraz wiedza z zakresu obowiązujących przepisów celnych,
  • znajomość aktualnych procedur celnych, w tym procedur uproszczonych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (B2),
  • wykształcenie wyższe (mile widziane logistyka, ekonomia lub prawo),
  • dobra znajomość programu MS Excel,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAD,
  • umiejętności analityczne oraz dobra organizacja pracy,
  • dodatkowym atutem będzie aktualny wpis na listę Agentów Celnych,
  • mile widziana dostępność do pracy zmianowej w systemie 24/7 (50% stanowisk).

Nasz Klient oferuje:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • gwarantowane premie,
  • dodatki za pracę zmianową,
  • pakiet świadczeń dodatkowych, tj. ubezpieczenie medyczne,
  • szkolenia językowe,
  • praca w miłej atmosferze,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy