Logo Pracuj.pl

Specjalista DevOps Workflow Management

T-MobileO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

T-Mobile

Marynarska 12

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • SQL

  • MongoDB

  • Jenkins

  • GitLab

  • Zabbix

  • Nagios

  • Selenium

Mile widziane

  • Confluence

  • Maven

  • Git

  • Gradle

  • Docker

  • Kubernetes

O projekcie

Dołącz do zespołu rozwijającego systemy workflow management i document management w T-mobile Polska.

Twoją rolą będzie uczestnictwo w ciągłym procesie dostarczania wartości dla klienta. Począwszy od etapu Agile Development, przez Continous Integration, Continous Testing aż po Delivery. Będziesz projektował funkcjonalności oraz interfejsy API na podstawie rekomendacji, wyników analizy biznesowej, badań i warsztatów przeprowadzonych przez Ciebie i przez resztę zespołu.

Jednocześnie będziesz członkiem Customer Care Chapter, który zrzesza specjalistów i programistów pracujących nad dostarczeniem najlepszych cyfrowych kanałów komunikacji dla Klientów T-Mobile.

W ramach Chapteru będziesz pogłębiać swoją wiedzę z zakresu architektury API, konteneryzacji, testów czy DevSecOps/SecDevOps.

Jeśli jesteś zainteresowana/y budowaniem cyfrowego świata komunikacji zapraszamy do złożenia swojej aplikacji.

Twój zakres obowiązków

  • realizację zadań DevSecOps
  • kodowanie, testowanie, debugowanie i dokumentowanie aplikacji
  • tworzenie nowych usprawnień dla Klienta
  • analizowanie wymagań i przekładanie wymagań biznesowych na projekty

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu .NET
  • Java: znajomość framework SPRING
  • znajomości systemów baz danych relacyjne, NoSQL, NewSQL (Oracle, MS SQL, mongoDB, MariaDB )
  • znajomość technologii Restful Services, Web Services – SOAP, JDBC
  • znajomość środowisk CI/CD (Jenkins, GitHub, GitLab)
  • Znajomość narzędzi DevOps i testowania (Zabbix, Nagios, Selenium)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznych
  • Komunikatywność, otwartość, chęć rozwoju w kierunku nowych technologii
  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość Confluence, Git, Gradle, Jira and Maven
  • Doświadczenie w pracy ze stosem ELK
  • Znajomość Docker i Kubernetess
  • doświadczenia w pracy z serwerami aplikacyjnymi WebLogic, WebSphere, JBOSS, Tomcat
  • min. 2-3 lata praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Współpraca w oparciu o umowę direct B2B
  • Pakiet medyczny, sportowy i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dostęp do platformy szkoleniowej RoDoS
  • Brak dress code'u - u nas możesz być sobą
  • Znam Talent – szkolenia lub pieniądze za polecenie znajomych do pracy 😊!
  • Poza tym możesz u nas liczyć na dostęp do naszych produktów i usług na preferencyjnych warunkach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Spotkanie z managerem

3

Spotkanie z zespołem

4

Witaj w T-Mobile!

Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów ondywidualnych i biznesowych.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół.

W #MagentaTeam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian! #MagentaTeam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.

Specjalista DevOps Workflow Management, Marynarska 12, Mokotów, Warszawa