Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista DevOps

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Koordynator biura
    Miejsce pracy: Wrocław

    OPIS PROJEKTU:

    Praca realizowania w kilkudziesięcioosobowym zespole we Wrocławiu lub w Opolu.

    Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie instalacja oraz utrzymywanie infrastruktury systemów Axxiome Digital, a także dbanie o ich aktualizację i konfigurację.

    Dodatkowo w trakcie trwanie projektu zapoznasz się z portfolio produktów SAP-owych (SAP ERP, SAP BW, SAP CRM, SAP Business Objects oraz Banking services from SAP).Poznasz specyfikę Incident Management (ITSM) rozwiązując problemy użytkowników wewnętrznych.

    Nauczysz się pracy z najnowszymi technologiami baz danych In-Memory: SAP HANA oraz Redis.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Administrowanie systemami Linux i/lub Windows oraz bazami danych (Oracle, MS SQL)
    • Projektowanie i implementacja rozwiązań w obrębie architektury technicznej
    • Administrowanie serwerami WAS: JBoss, IBM Websphere, Weblogic WildFly
    • Praca w zespole razem z developerami w metodologii Agile, Scrum

    OCZEKUJEMY:

    • Wykształcenia wyższego o profilu informatycznym lub pokrewnych kierunkach
    • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1rok
    • Umiejętności administrowania systemami Linux i/lub Windows oraz serwerami WAS
    • Znajomości języka angielskiego na komunikatywnym poziomie
    • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
    • Mile widziana umiejętność tworzenia skryptów bash/shell, python
    • Mile widziana znajomość technologii Docker
    • Znajomość narzędzi CI/CD (Jenkins, Maven, GitLab) będzie dodatkowym plusem

    OFERUJEMY:

    • Wynagrodzenie 5– 8 tys. złotych brutto – ostateczna kwota wynagrodzenia zależy od doświadczenia i umiejętności kandydata
    • Umowę o pracę uwzględniającą AKUP (wiemy, że Twoja praca wymaga twórczego myślenia)
    • Wypracowany system onboardingowy i świetną atmosferę (wydarzenia i imprezy integracyjne oraz dobre relacje w zespołach)
    • Niekorporacyjne środowisko pracy (brak dress-code, elastyczne godziny pracy)
    • Nowoczesne globalne projekty IT oraz możliwość wpływania na ich rozwój (Twoja opinia ma znaczenie)
    • Wsparcie zdrowego stylu życia (platforma FitQbe, karta Multisport, owocowe dni)
    • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, darmowe kursy językowe, szkolenia)