Oferta pracy

Specjalista diagnostyk laboratoryjny SARSCoV-2

JELENIA PLAST Sp. z o. o.O firmie

JELENIA PLAST Sp. z o. o.

Spółdzielcza 47

Jelenia Góra

Jelenia Plast Sp. z o.o. należy do czołowych producentów AGD z tworzyw sztucznych w Europie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty diagnostyka laboratoryjnego SARSCoV-2

Numer ref.: HR/15/2020

Zadania

  • organizacja laboratorium przyzakładowego wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia;
  • przyjmowanie próbek i ocena ich przydatności do badań;
  • wykonywanie badań diagnostycznych oraz działań związanych z realizacją procesu badawczego w kierunku diagnostyki SARS-CoV-2;
  • wykonanie badań z zakresu diagnostyki molekularnej;
  • sekwencjonowanie;
  • rozwój metod laboratoryjnych;
  • stosowanie się do selektywnego gromadzenia odpadów wytwarzanych w laboratorium, ich odpowiednie przechowywanie i unieszkodliwianie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: biologia, biotechnologia, chemia lub pokrewne;
  • doświadczenie w detekcji wirusów metodami molekularnymi;
  • minimum 3 lata doświadczenia w laboratorium (izolacja, detekcja, identyfikacja);
  • samodzielność i sumienność w pracy.

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w walidacji metod diagnostyki molekularnej zakażeń wirusowych.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • List motywacyjny oraz curriculum vitae (CV).
  • Kopie dokumentów poświadczających posiadane wykształcenie, kwalifikacje oraz zdobyte doświadczenie zawodowe.
  • Kopie świadectw z poprzednich zakładów pracy.

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną – w zależności od wyboru kandydata.
  • Stabilność i płynność finansową pracodawcy.
  • Wsparcie rozwoju zawodowego i możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Świadczenia socjalne.

Zgłoszenia prosimy składać za pomocą przycisku aplikowania w tytule maila prosimy o podanie nr ref.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi kryteria rekrutacyjne.

Prosimy o umieszczeniu w CV następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych: formularzu aplikacyjnym, CV i liście motywacyjny przesłanych przeze mnie do celów prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko na które obecnie aplikuję w Jelenia Plast Sp. z o.o.

Może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych listownie na adres ul. Spółdzielcza 47; 58-500 Jelenia Plast, przez e-mail: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych jest Jelenia Plast Sp. z o.o. z siedzibą w 58-500 Jelenia Góra ul. Spółdzielcza 47. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane zbierane na potrzeby tylko aktualnej rekrutacji będą przechowywane przez okres dwóch miesięcy. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych do ich poprawiania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie oraz zlecenia ich usunięcia przed wyznaczonym terminem. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jeśli dane nie są przetwarzane zgodnie z obowiązującym prawem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy